Naujienos
Edukacinis užsiėmimas „Matau kitaip“

Edukacinis užsiėmimas „Matau kitaip“

Balandžio 28 d. švietėjiškų renginių ciklo organizatoriai ,,Už teisę kurti ir būti savimi” atvyko susitikti su naujais edukacijos „Matau kitaip“ dalyviais Birštone: 5-6 metų ugdytiniais iš ,,Ančiukų” ir ,,Meškučių” grupių. Edukaciją ,,Matau kitaip”vedė Vaida Butautaitė-Sankovskaja.

Susitikimo metu vaikai susipažino su regos negalios specifika, sužinojo, kaip asmenys su regos negalia naudojasi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ir kitais prietaisais, skaito knygas. Vaikai, su akis dengiančiais raiščiais, atliko lytėjimo, kausymo užduotis. Mokėmės padėti asmeniui su regos negalia.

Edukacinis užsiėmimas „Matau kitaip“pakvietė dalyvius pažvelgti į pasaulį kitaip – ne tik akimis, bet širdimi ir siela.

Dėkojame Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos ,,Guboja” komandai už akimirkas praleistas drauge.

Darželio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *