Naujienos

Konkursas ,,Mano tėtis“
„Kiškučių“ grupę lankanti mergaitė Maja kartu su savo tėčiu dalyvavo žurnaliuko „Vakaro žvaigždelė“ organizuotame konkurse ,,Mano tėtis“. Tarp daugybės vaikų visoje Lietuvoje ji tapo viena iš laimėtojų – tai buvo nuostabi staigmena.
Laikydama rankose laimėtas knygeles „Draugystės žieduos“ ir „Spalvota ar gėlėta“, Maja jautėsi be galo laiminga.
Nuoširdžiai sveikiname Mają ir linkime dar daug džiugių akimirkų bei naujų, gražių pasiekimų!
Mokytoja D. Beliauskienė






Vyturėlis
0







