Naujienos
DARŽELYJE ,,VYTURĖLIS“ RUOŠIAMASI RUGSĖJUI

DARŽELYJE ,,VYTURĖLIS“ RUOŠIAMASI RUGSĖJUI

Atostogos – smagus laikas: ilsimės, gyvename laisvu režimu, mažiau planuojame darbų, kokių nors veiklų. Svarbu, kiek laisvės sau suteikiame, ar mokame ja džiaugtis. Vaikai to mokosi iš tėvų ir artimos aplinkos.

Galvokime, kad atostogos buvo geros, įdomios, kad jų metu pailsėjo ir vaikai, ir tėvai. Rugsėjo 1-osios kaip ribos artėjimas užveda sąmoningą ir nesąmoningą pasiruošimo pokyčiams pradžią. Norime to ar nenorime, artėjant rugsėjui, visi pradedame galvoti apie mokslo metus, pasikalbame apie tai su draugais, nusiperkame mokymosi reikmenų, rūbų.

Šiandien į mūsų darželį pirmą kartą renkasi mūsų būsimi mažiausieji vaikučiai. Visiems mums jaučiasi jaudinantis rugsėjo alsavimas. Ruošiamės ir laukiame sugrįžtančių ir mūsų visų vyresniųjų vaikų.

Darželyje Jus pasitinka plazdančios Lietuvos, Birštono ir ,,Vyturėlio“ vėliavos, kviečiančios bendram, sutelktam ir šiltas bendravimui ir darbui.

Pasitikdami rugsėjį norime padėkoti mūsų rėmėjams, kurie prisidėjo ir padėjo įrengti edukacines erdves ar atlikti kitus darbus: Kęstui ir Jonui Pranckevičiams, Andriui ir Robertai Blekaičiams, Kęstučiui Ulinskui, Mindaugui Čepulinskui ir kt.

Nuo sausio mėnesio už tėvų mokamą mokestį įsigyta ugdymo priemonių už beveik 3000 eurų ir dar tiek pat bus nupirkta iki metų pabaigos. Taip pat įsigijome išmaniąją ,,SMART“ lentą, nešiojamus kompiuteriukus priešmokyklinukams.

Ruošiantis naujiems mokslo metams atlikti visi paprastojo remonto darbai, sutvarkyta aplinka.

Pasiruošimas artėjantiems mokslo metams tiek mintimis, tiek veiksmais yra adaptacijos pradžia. Linkiu ir vaikams, ir tėveliams ramiai ir sklandžiai pereiti prie rudeninio mokslo metų režimo.

Direktorius
Almantas Jakimavičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *