Skelbimas
Socialinė parama mokiniams

Socialinė parama mokiniams

Ruošiantis naujiems mokslo metams mokinių tėvams tenka patirti nemažai išlaidų, todėl, siekiant šią naštą palengvinti mažas pajamas gaunantiems tėvams, skiriama socialinė parama.

            Socialinė parama mokiniams skiriama mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ar bendrojo ugdymo programas.

             Nemokami pietūs, nevertinant šeimos gaunamų pajamų ir be atskiro tėvų (globėjų) prašymo, skiriami visiems mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje ar antroje klasėje.

             Jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės nei 235,50 Eur, mokiniai turi teisę į 98 eurų dydžio paramą mokinio reikmenims įsigyti. Taip pat –nemokamą maitinimą – pietus ugdymo įstaigoje.

              Nemokamas maitinimas ir parama mokinio reikmenims įsigyti gali būti skiriama ir esant didesnėms pajamoms – kai vienam šeimos nariui per mėnesį tenka mažiau kaip 314 eurų. Tada socialinė parama skiriama tik išimtiniais atvejais  atsižvelgiant į šeimos gyvenimo sąlygas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *