Naujienos
Susitikimas  su mokytojomis

Susitikimas  su mokytojomis

Gegužės 12 d. mūsų įstaigoje  svečiavosi Birštono gimnazijos  pradinių klasių mokytojos: V. Urbanavičienė, E. Navikauskaitė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė. Jos stebėjo priešmokylinių grupių vaikus, kaip jie reiškia mintis, bendrauja, atlieka užduotis.   Tokiose situacijose kartais būna sunkiau laisvai kalbėti ar išsakyti mintis. Tačiau šiandien buvo smagu matyti ir girdėti, kad dauguma vaikų drąsiai reiškė mintis, išgirdo ir atliko pateiktas užduotis. Būsimos pirmokų mokytojos susipažinusios, pabendravusios su vaikais pažadėjo jų laukti gimnazijoje birželio 11 dieną.

 Abipusis bendradarbiavimas darželis-mokykla,  leidžia pasiekti geresnių rezultatų keičiant ugdymosi aplinką iš darželio į mokyklą. Labai svarbus yra vaiko ir pedagogo santykis, kuris turi būti pagrįstas tarpusavio pagarba, palaikymu ir bendradarbiavimu. Priešmokyklinių grupių mokytojos: L. Bagdonaitė, R.Ulinskienė įgyvendindamos Priešmokyklinio ugdymo programą taikė įvairius ugdymo metodus, būdus, priemones apie tai sužinojo ir būsimos pirmokų mokytojos. Kiekvienas vaikas yra unikalus, todėl labai svarbu pažinti jį, surasti jo stipriąsias savybes, atpažinti jo poreikius ir rasti geriausią būdą, kaip jam padėti tobulėti.  Mokytojų tarpusavio bendradarbiavimas – tai mokytojų komunikacija tarpusavyje, kai diskutuojama, keičiamasi nuomonėmis, idėjomis. Ačiū mokytojoms  už bendradarbiavimą, siekti daugiau ir kurti pokyčius kartu.

Darželio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *