Naujienos

Edukacinė išvyka „Vandens kelias į mūsų namus“
„Bitučių“ grupės vaikai lankėsi UAB „Birštono vandenvietė“, kur dalyvavo pažintinėje veikloje apie vandenį. Vaikai sužinojo, kodėl vanduo svarbus žmogui ir gamtai, kaip jis pasiekia mūsų namus. Apžiūrėjo vandens valymo filtrus, saugyklas, iš išorės pamatė vandens bokštą. Vaikams apie vandenį papasakojo Elenos mama Laura ir IT sistemos eksploatavimo ir gamybos inžinierius Algirdas. Mūsų pažintis su UAB „Birštono vandenvietė“ baigėsi dovanomis ir užduotimis tolimesniam pažinimui.
Mokytoja Rosita Ulinskienė.
Mokytojos padėjėja Natalija Baranauskienė.










Vyturėlis
0







