Naujienos

Rudenėlio takeliu
Rugsėjo 22 d. „Pelėdžiukų” grupės vaikai keliavo rudenėlio takeliu. Išklausę saugaus elgesio taisyklių, pasiėmę kuprines visi iškeliavo pasigrožėti rudenėjančiu miestu. Aplankė Birštono banginuko ir Vytauto skulptūras, suvilgė pirštukus šaltinio vandeniu, stebėjo Nemune plaukiojančius paukščius, rinko lapus, bėgiojo, vaišinosi savo atsineštais užkandžiais. Pasivaikščiojo kneipo taku, apžiūrėjo žvejo pagautas žuvytes ir laimingi grįžo į darželį.




Vyturėlis
0







