Naujienos
Judumo savaitė

Judumo savaitė

Mes gyename mieste, kuriame – sudarytos visos sąlygos sveikatintis. Į darbus, mokyklas, darželius galime keliauti pėsčiomis, dviračiais, paspirukais…Tik reikia noro ir tinkamo pavyzdžio.

Vaikai – ugdomi tik pavyzdžiu. Matydami, kaip mama, tėtis, brolis, sesė eina į darbus, mokyklas pėsčiomis, ar važiuoja dviračiais, paspirtukais ir mažieji norės tą patį daryti. Sveikatos įpročiai, įgūdžiai, nuostatos neįgyjamos per vieną dieną. Juos turime diegti kiekvieną dieną.

Europos judumo savaitė rengiama kiekvienais metais rugsėjo mėnesį 16-22 dienomis. Šių metų judumo savaitės šūkis ,,Saugus ir sveikas tvariai judėdamas‘‘.Visos įstaigos, įmonės, organizacijos buvo kviečiamos organizuoti švietėjiškus, turistinius, sportinius, fizinio aktyvvumo renginius, skatinančius visuomenę išbandyti automoblio alternatyvas ir puoselėti sveiką gyvenseną.

Mūsų darželyje kiekvienais metais – organizuojami judumo savaitės renginiai.

Į juos įsitraukia visa bedruomenė. Šiais metais vaikai, tėveliai, buvo skatinami kliauti pėsčiomis, važiuoti dviratukais, paspirtukais ir prisijungti prie akcijos ,,Pėsčiomis, paspirtuku, dviratuku keliaujam Birštono žaliu taku!‘‘.Grupėse vyko pokalbiai ,,Kaip aš keliauju su šeima?‘‘.Tėveliai, virtualioje erdvėje, dalinosi įspūdžiais, kaip buvo paminėta šeimose ,,Diena be automobilio‘‘.

Smagiausia ir sveikiausia keliauti pėsčiomis, neskubėti, stebėti, išgirsti… Visi buvo kviečiami

,,Nuo namų iki darželio žengti daug sveikų žingsnelių‘‘.

Darželio kieme ir visame mieste dungsėjo, trepsėjo daug sveikų žingsnių ir žingsnelių, bildėjo paspirtukų, diratukų ratukai.

,,Bitučių‘‘ gupės auklėtoja metodininkė Rosita Ulinskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *