Naujienos
Pasiūlymas vaikų lopšeliui-darželiui „Vyturėlis“

Pasiūlymas vaikų lopšeliui-darželiui „Vyturėlis“

Birštone įsikūrusi ir jau 55 veiklos metus netrukus skaičiuosianti sanatorija „Versmė“ – nuolat atsinaujina ir tobulina teikiamų paslaugų kokybę bei plečia išskirtinių paslaugų pasiūlą.

Kviečiame jus susipažinti, apsilankyti ir savo šventę, susitikimą ar edukaciją organizuoti mūsų erdvėse su 10% nuolaida!

Sanatorijoje nuolatos organizuojame skirtingus renginius, edukacijas, veiklas vaikams ir suaugusiems. Kviečiame apsilankyti ir įvertinti vaikams skirtų paslaugų erdves bei galimybes pas mus organizuoti savo svajonių renginukus. Mielai pritaikysime šias erdves jūsų poreikiams ir padėsime sukurti nepamirštamą šventę.

Pristatome skirtingas erdves, kurios gali būti pritaikytos pagal individualius jūsų norus:

Vaikų kambarys – tai spalvota ir ryškiaspalvė erdvė vaikų poilsiui ir puikiam laikui! Čia rasite įvairių stalo žaidimų, dėlionių ir konstruktorių bei lavinamųjų filmukų ir interaktyvių žaidimų.

Kino salė – jūsų pasirinkto filmo peržiūrai su spragėsiais ir gėrimais. O galbūt jums svarbaus pristatymo ar kurto video premjerai plačiajame kino salės ekrane?

Fojė – puikiai tinkanti erdvė įvairioms edukacijoms: papuošalų gamybai, piešimui ant veidukų, meno terapijai ir t.t.

Stiklo salė – gimtadienio šventėms, draugų susitikimams ar edukaciniams užsiėmimams.

Dienos SPA „Grožio sodas“ – „Jaunųjų panelių grožio ritualams“, sodo nykštukų bei fėjų nugarytės ar viso kūno masažiukams mažiesiems.

Kviečiame apsilankyti ir savo šventę susikurti su 10% nuolaida!

 

Pasiteiravimui:
Marketingo ir paslaugų skyriaus vadovė
Greta Raižienė
Tel. nr.: +37060738975
www.versme.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *