Naujienos
PSICHOLOGAS

PSICHOLOGAS

„Kiekvieni tėvai savo vaikui yra pakankamai geri tėvai.“

 /nežinomas psichologas/

Kartais, kai kasdienybės rutina mus išveda iš pusiausvyros, galime suabejoti, ar esame tinkami tėvai savo vaikams, ar mokame pozityviai spręsti kylančius konfliktus, ar suprantame, kas geriausiai tinka mūsų vaikui, ar išmanome, kokie iššūkiai vyksta mažiesiems pereinant amžiaus tarpsnius.

Tokiais atvejais visada gali pagelbėti psichologo žvilgsnis iš šalies ir bandymai kartu ieškoti (bei rasti) įvairių problemų sprendimus.

PSICHOLOGINĘ PAGALBĄ VAIKŲ LOPŠELYJE – DARŽELYJE „VYTURĖLIS“ TEIKIA  PSICHOLOGĖ IEVA ŽUKOVIENĖ

Ketvirtadieniais 8.00 – 17.00 val.

Dėl individualių konsultacijų kreiptis telefonu 8 682 35398

Įvairių tipų sunkumai, kuomet rekomenduojama kreiptis pagalbos į psichologą:

  • Adaptacijos sunkumai: sunkiai pripranta darželyje, nepritampa vaikų grupėje, nenori arba nesugeba bendrauti su bendraamžiais.
  • Bendravimo bei elgesio problemos: vaikas yra labai vienišas, uždaras, nenori ar nemoka žaisti drauge su bendraamžiais, patiria bendraamžių atstūmimą, nepasitiki savimi, konfliktuoja, agresyviai elgiasi, meluoja ir pan.
  • Emociniai sunkumai: vaikui kyla įvairaus pobūdžio baimės, nerimas, nevaldomas pyktis, kankina per didelis jautrumas, liūdesys, apatija ar kiti stiprūs pojūčiai, trikdantys bendravimą ir kt.
  • Psichosomatiniai skausmai: galvos, pilvo skausmai, šlapinimasis į lovą, sutrikęs miegas, nerviniai tikai, nevalgo, mikčiojimas ir pan.
  • Krizės, traumos: artimo žmogaus mirtis, tėvų skyrybos, brolio/sesers gimimas, persikraustymas gyventi kitur, darželio pakeitimas, naminio gyvūno netektis, patirta fizinė ar psichologinė prievarta, autoavarija, gaisras, ir pan.
  • Kiti klausimai susiję su vaiko psichologine sveikata ar įvairiais gyvenimo atvejais, kai esate sutrikęs ir nežinote, kaip su vaiku kalbėtis ar elgtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *