Naujienos
STIPRI KOMANDA – SĖKMĖ GARANTUOTA

STIPRI KOMANDA – SĖKMĖ GARANTUOTA

Birželio 13 dieną Birštono vaikų lopšelyje-darželyje vyko mokymai „Stiprios komandos formavimas”.
Mokymus „Stiprios komandos formavimas” Birštono lopšelio-darželio pedagogams, mokytojų  padėjėjoms ir pagalbininkėms vedė lektorė – Lidija Laurinčiukienė, švietimo ir verslo konsultantė, asmeninio augimo trenerė, žurnalistė.
Sėkmė įstaigai, jei jai vadovauja lyderiai, išsiugdę vadybinį meistriškumą, pagrįstą emocinio išsilavinimo lavinimu, pozityviu mąstymu, gebėjimu rasti problemų sprendimus. Kiekvieno darbuotojo lyderystė, iniciatyvos, idėjos – kelias į stiprią lyderių komandą. Gerą komandą sudaro žmonės, kurie įvairiais būdais prisideda prie atliekamo darbo, taip pasiekiama geriausių rezultatų. Komanda nuveikia daugiau, negu atskiri jos nariai.
Šios lektorės mintys, žodžiai, potekstės prikaustė visų mokymo dalyvių dėmesį, emocijos liejosi per kraštus. Supratome, kad kiekvienas esame svarbus, bandantis save atrasti, įsivertinti savo veiklas, poelgius.
Dėkingi lektorei už neįprastus mokymus, už jos aktorinę charizmą, už įtikinimą ir didžiausią pesimisto, jog mes kiekvienas esame unikalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *