Naujienos
Vaikystė

Vaikystė

Išdykauja, žaidžia ,liūdi siaučia,
nesvarstydami- kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia , žinoma, vaikams.
(Justinas Marcinkevičius ,,Vaikų žemė”)

Birželio pirmąją prasidėjo vasara, o kartu su ja mes visada minime ir Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šią dieną dar kartą yra primenama visiems apie būtinybę saugoti ir ginti vaikus. Labai liūdna , bet pasaulyje dar vyksta baisūs dalykai – skriaudžiami, išnaudojami vaikai.
O, kad galima gyventi taikiai, nesipykstant ir neskriaudžiant vienas kito , jums gali papasakoti Birštono lopšelio- darželio ,,Vyturėlis” ,,Drugelių ” grupės vaikučiai, nes būtent jie birželio pirmąją kartu su mokytoja Birute L. ir muzikos vadove Viktorija K. sukvietė visą darželio bendruomenę į lauko teatro vaidinimą ,,Kas trobelėje gyvena?” Vaikučiai papasakojo , kaip taikiai trobelėje gali tilpti gyventi: varlytė ir lokys, vilkas ir kiškis, bitutė ir laputė. Šventės metu skambėjo linksmos dainos, pajuokavimai. O šventės pabaigoje vaikų laukė staigmenos: šiais metais vaikų šventės rėmėjas buvo ,,Eglės” sanatorija ir kiekvienam šventės mažajam dalyviui padovanojo po knygutę. ,,Eglės” sanatorijai skamba 130 nuoširdžių, vaikiškų, pilnų meilės -AČIŪ. O kita staigmena laukė vaikų jiems išeinant namo, kadangi šventei darželio kiemas buvo papuoštas balionais ir vėjo malūnėliais, kiekvienas vaikas išeidamas namo galėjo pasiimti vieną iš šių lauko papuošimų.
Linkiu, kad ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną prisimintume savo įsipareigojimus mažiesiems, nebūtume abejingi smurtui ir patyčioms, saugotume ir gintume visus ir kiekvieną vaiką.
Tegul ši vasara būna visų: mažų ir didelių svajonių išsipildymo vasara.

Vyr. mokytoja
Birutė Leonavičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *