Naujienos
Metodinis renginys

Metodinis renginys

Birželio 13 d. atvyko: kolegės, priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai iš Alytaus lopšelio -darželio ,,Vyturėlis“. Renginio metu diskutavome apie inovacijas vaikų darželiuose. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Rosita Ulinskienė pristatė savo gerąją patirtį , taikant rekomendacijas ikimokyklinio ugdymo pedagogams Žaismė ir atradimai . Alytaus atstovė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Malvina Miškelienė pristatė projektines veiklas vykdytas iš rekomendacijų Patirčių erdvės. Pasidžiaugėme bendrais atradimais ir pasiekimais, padedant vaikui ugdyti reikiamus gebėjimus.

Vaikus bendrai muzikinei veiklai, apjungė meninio ugdymo mokytojos: Rita Frendzelienė ir viešnia iš Alytaus Milda Zorubienė. Sporto salėje – priešmokyklinės ,,Ežiukų“ grupės ir svečius iš Alytaus sutiko kūno kultūros mokytojas Povilas Juozaitis. Organizuotos linksmosios estafetės, skatino vaikus kuo geriau atlikti užduotis, o svarbiausia abiem komandom suteikė džiugių emocijų.

Mokytojoms padiskutavus, aplankius darželio grupes, kiemo erdves, vaikams pabendravus su bendraamžiais, įstaigų vadovai: Almantas Jakimavičius ir Alytaus vaikų lopšelio-darželio direktorė Zita Reipienė pasirašė tarpinstitucinio bendradarbiavimo sutartį. Tai įsipareigojimas tolimesniems susitikimams.

Darželio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *